Wieczor Pelen Laski

Po raz pierwszy w Brukseli mamy okazję uczestniczyć w „Wieczorze Pełnym Łaski”! Podobne tego typu wydarzenie tj. „Weekend Pełen Łaski” odbywa się w Polsce i cieszy się ogromną popularnością.
W ramach brukselskiego „Wieczoru Pełnego Łaski” odbędą się: koncert-uwielbienie prowadzony przez zespół Owca, eucharystia oraz konferencje prowadzone przez O. Mateusza Kosiora, dominikanina i O. Wojciecha Wernera, jezuitę.  


Całość wydarzenia upiększy śpiew ww. zespołu „Owca”, który w 2016 r. nagrał swój debiutancki album „Chwały”, a ponadto prowadził koncerty-uwielbienia na polskich „Weekendach Pełnych Łaski”. Jak sami o sobie piszą na facebooku: „owca to ten, kto przyznaje, że potrzebuje innych owiec i Pasterza i daje się Pasterzowi odnaleźć, a On wtedy czyni wszystko nowe. Zebrał nas z różnych miast na pełnych łaski wydarzeniach. Dzielimy to samo doświadczenie nowego życia w Bogu i wdzięczni chcemy razem oddawać Mu CHWAŁY. Za nami wiele przejechanych kilometrów, wiele pracy, razem spędzonego czasu i zjedzonych bez z mascarpone. przed nami to wszystko, co On ma dla nas, a to ciągle zaskakująco więcej i dalej niż się spodziewamy czy umiemy wymyślić. Chcemy iść za Jego Słowem.”

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych 29 kwietnia 2017 r. do kościoła Sacre-Coeur przy ul. Rue Le Corrège 19. Wydarzenie jest otwarte i bezpłatne. Szczegółowe informacje na plakatach.